Připravte si grilované speciality u Vás doma. Šetřte peníze, čas a zdraví

Spotřebiče

Máte ráno po probuzení chuť na křupavý toast nebo k polednímu menu preferujete šťavnatý steak? Láká Vás lehká večeře v podobě grilovaného pstruha, případně dáte přednost grilované zelenině? Nyní již nemusíte hledat restauraci, kde chutně a zdravě připravují grilované speciality.

Se stolním grilem Philips HD 4419/20 si můžete všechny tyto lahodné pokrmy připravit v pohodlí Vašeho domova. Během chvilky zvládnete připravit pochoutky ke grilování a to bez přidání jediné kapky tuku! Můžete nyní jíst chutně a zdravě. Vysokoteplotní grilovací deska je z nepřilnavého povrchu, tak se Vám potraviny nebudou připalovat.

Na stolním grilu Philips HD 4419/20 můžete jak grilovat, tak i smažit. Pro možnost smažení s přidáním tuku je v grilu zabudovaná výsuvná miska pro odkapávající tuk. Ke grilu je zdarma stěrka, která při obracení nepoškozuje funkční povrch. Můžete grilovat potraviny, které máte ještě zmraženy.

Stolní gril Philips HD 4419/20 vkusně doplňuje zařízení kuchyně svým designem černé barvy. Během jídla můžete mít gril uprostřed stolu (díky jeho nevelkým rozměrům) a dle chuti si přidávat na gril nové potraviny. Každý si může připravit na co má právě chuť a konzumovat zcela čerstvé a teplé. Můžete tak připravit netradidiční hostinu pro své blízké a známé, kterou si jistě budou chtít zopakovat!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang