Připravte si svěží perlivý nápoj z přístroje SodaStream

Spotřebiče

Máte rádi perlivou vodu, která Vás skvěle osvěží? S výrobníkem sodovky si ji můžete dopřávat podle chuti, kdykoliv budete chtít. Svým jedinečným nerezovým designem se hodí do každého moderně zařízeného bytu.

Výrobníky sodovky jsou zařízení, které z obyčejné vody vyrobí filtrovanou a chlazenou perlivou/neperlivou vodu. Výrobník sodovky SodaStream PURE GREY musí být připojen na CO2 náplň, která slouží pro přípravu 60 l nápoje. Jedna bombička je v ceně s přístrojem, nové se dají kdykoliv dokoupit.

Díky výrobníku sodovky ušetříte tisíce korun, protože už nebudete muset nakupovat balenou vodu. Také se již nebudete muset tahat s těžkými lahvemi z obchodu. Díky výrobníku sodovky SodaStream PURE GREY šetříte velkou měrou životní prostředí, protože každý plast se rozkládá několik stovek let.

Vodu si můžete ochutit sirupy SodaStream různých příchutí – cola, orange, lemon, brusinka, broskev atd. Různé příchutě sirupů se mísí s vodou v poměru 23 díly vody a jeden díl sirupu.

Čistý design nerezového výrobníku sodovky SodaStream PURE GREY byl oceněn cenou REDDOT design award – vhodný do téměř každého moderního interiéru. S tímto přístrojem šetříte svoji peněženku, životní prostředí, zdraví a obohatíte si jím i kuchyň o elegantní doplněk.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang