Připravte si v pohodlí domova pravou Specialità italiana! Máme tu pro Vás jedinečnou pec na pizzu Ardes 6110

Spotřebiče

Pizza je velmi oblíbený pokrm zpravidla kulatého tvaru původem z Itálie. Připravuje se pečením a skládá se základních surovin – středně tuhého těsta vyrobeného z vody, mouky, soli a droždí, rajčatového základu a mozzarelly. Také na ni nedáte dopustit? Potom tu máme něco speciálně pro Vás!

Předchůdce dnešní pizzy připravovali již starověcí egypťané v podobě jednoduchých plochých koláčů. Od nich je časem převzali Římané. Název pizza je odvozen ze slova picea, které pochází z neapolského dialektu italštiny. Označovaly se jím pečené placky z kynutého těsta, na které se kladly další ingredience. Již na konci 17. století vznikaly první pizzerie. V 18. století se začalo s přidáváním rajčat a tím vlastně vznikla pizza v podobě jak ji dnes známe.

S pecí na pizzu Ardes 6110 máte příležitost upéct si svoji vlastní pizzu z tepla domova a z vlastních ingrediencí. K základním surovinám můžete přidat suroviny dle chuti – olivy, sardinky, žampiony, cibule, salám atd. Ze všech těchto surovin se dají udělat i miniatury v podobě pizza šneků! Elektrická pec zajišťuje dokonalé propečení, protože má spodní a horní topné těleso. Pizza se peče na otočném kamenném talíři a díky skleněnému okénku můžete kontrolovat fázi propečení. Pec na pizzu Ardes 6110 má 3 stupně pečení s časovačem do 30 minut. Pec je garantovaná italským patentem.

Během chviličky s pecí na pizzu Ardes 6110 připravíte jedinečnou domácí pochoutku, kterou si jistě oblíbí všichni členové rodiny a známí. Pokud chystáte pohoštění pro návštěvu nebo na oslavu, tak pravou italskou pizzou jistě ohromíte a potěšíte každého! Buongusto!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang