Připravte své tělo na vstávání a probouzejte se příjemně naladěni

TV, foto, audio-video

Přístroj Philips Wake-up Light není určen jen pro neustálé spáče a věčné lenochy. Jistě každý z nás se rád probudí do příjemné nálady a celkové pohody. A právě k tomu Vám tento přístroj může pomoci. Asi ještě stále nemáte vůbec tušení o čem že je vlastně řeč. Není divu, není to zcela obvyklé zařízení a to je přeci další důvod proč se s ním seznámit právě teď, ne?

Jedná se vlastně o radiobudík navíc s velice zajímavou funkcí –  a to simulátorem svítání. Toto zařízení od značky Philips připraví vaše tělo během poslední půlhodiny spánku na probuzení. O co přesně jde? Po dobu 30 minut před nastaveným časem buzení dopadá na Vaši tvář příjemné světlo, které má za následek, že po probuzení se budete cítit svěží a plni energie. Je jisté, že každý člověk vnímá intenzitu světla jinak a proto lze Philips HF 3480/01 Wake-up light nastavit intenzitu světla až na 300 luxů.

Někdo by teď mohl říci, že si prostě nějakou “lepší” lampičku kupovat nemusí. Ale na začátku jsme říkali, že se jedná rovněž o radiobudík, který Vás jistě mile překvapí. Jen si vzpomeňte, když jste byli někdy v přírodě a doslova jste relaxovali při těch všech zvucích co les vydává. A právě to nám přináší i Philips HF 3480/01 Wake-up light! V době buzení tak můžete slyšet zpěv ptáků v ranním lese, relaxační pípání, zvuky africké džungle, jemnou zvonkohru ve větru a nebo prostě svou oblíbenou radiovou stanici. Samozřejmé je digitální ladění a aby to nebylo Vaše poslední probuzení, kdy začne pořádně nahlas vyřvávat zrovna nějaká ta vypalovačka, je radiobudík připraven zvýšit hlasitost na Vaši požadovanou až během 90 sekund.

Nemusíte se bát dalšího předmětu na Vašem nočním stolku, se svými kompaktními rozměry (14 x 19,5 cm), vyžaduje opravdu jen velmi málo místa. No a se svým designem tam bude ještě navíc ozdobou! Tak už stačí snad jen popřát “dobré ráno”!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang