Příslušenství zubní kartáčky top

Spotřebiče

Patříte mezi majitele elektrických zubních kartáčků? Potřebujete vyměnit nějakou část či zakoupit nové příslušenství? Kategorie „Příslušenství zubní kartáčky“ je určena právě pro vás. Kvalitní výrobky známých značek, jako jsou Braun, ETA, Panasonic či Philips, zaručeně nezklamou.

Příslušenství zubní kartáčky – jaké nabízíme?

V kategorii „Příslušenství zubní kartáčky“ naleznete zejména náhradní výměnné nástavce k elektrickým zubním. Každý z elektrických zubních kartáčků má jiné nástavce, proto dejte pozor, aby se nástavec, který si zakoupíte, hodil právě k vašemu kartáčku. Nejlepší je pořídit si náhradní kartáček určený přímo pro váš elektrický kartáček.

Jedny z nejkvalitnějších náhradních nástavců, z kategorie „Příslušenství zubní kartáčky“, se hodí do všech typů kartáčků Braun Oral-B Plak Control. Tyto kartáčky mají dvojitá vlákna z rozdílných nylonových materiálů, která se při styku s vodou rozdílně roztáhnou. Zelená dvojitá vlákna tak zprostředkují měkký a hebký pocit při čištění zubů. Modrá, delší vlákna, čistí mezizubní prostory do hloubky. Balení obsahuje 4 výměnné kartáčky s barevným indikátorem opotřebení.

Mezi kvalitní nástavce také patří náhradní kartáček hodící se do všech elektrických kartáčků Oral-B (kromě Crossaction Power a Sonic Complete). K tomuto kartáčku si můžete zakoupit speciální sadu pro dokonalou zubní hygienu. Sada obsahuje čistič jazyka, koncovku na čištění mezizubních prostor a interdentální kartáčkovou hlavu. S touto sadou, z kategorie „Příslušenství zubní kartáčky“, bude vaše zubní hygiena naprosto bezchybná.

Se zubní hygienou nesmíme zapomínat ani na děti. Kartáček, který se hodí do všech elektrických zubních kartáčků Oral-B (kromě CrossAction Power), je určený pro děti od 3 let. Menší kartáčková hlava odpovídá dětským zubům a dásním. Obzvláště měkká a rozvětvená vlákna chrání dětské dásně. Specialitou tohoto zubního kartáčku je grafické zpracování od Disneye, díky kterému si děti budou čistit zuby sami od sebe. Zaujal vás některý z našich zubních kartáčků? Tak už na nic nečekejte, kategorie „Příslušenství zubní kartáčky“ je tu pro vás.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang