Přitopte si v kruté zimě

Domácnost a nábytek

Máte rádi teplo a zlobí Vás vaše topení? Jak se říká, všude teplo, doma nejlíp. Každý se cítí v teple a pohodlí domova nejlépe, tak proč si nepřitopit. Člověk nikdy neví, co přijde za zimu. Předpovědi počasí stále nehlásí teplo, tak je třeba myslet i na nejhorší a pořádně se vybavit.

Možností, jak vyhřát prochladlé místnosti, je hned několik. Můžeme využít teplovzdušné ventilátory, tepelné konvektory, které jsou dobré na rozhánění teplého vzduchu po místnosti. Další variantou jsou halogenové zářiče nebo infrazářiče.

Ty slouží spíše na ohřívání těles v místnosti, proto se hodí především na rychlé přítopení do koupelny. Avšak nevýhodou je výměna trubic, které ztrácejí intenzitu svítívosti a výměna přijde na stejné peníze jako nový přístroj. Ojedinělou možností je využití olejových radiátorů. Tento typ radiátorů pomocí elektrického proudu ohřívá olejovou náplň a tím vytváří teplo, které i po vypnutí zůstává po určitou dobu teplý.

Proto jsme jako nejlepší variantu pro teplo vybrali bezúdržbové topení Conrad 561599 se 7 žebry. Ojelové topení je skvělá volba za náhradu klasického topení. Radiátor má plynule nastavitelný termostat se 3 nastavitelnými stupni teploty ohřevu. Disponuje třemi výkony o hodnotách 300, 500 a 800 wattů. Výhodou je i regulátor teploty, kdy se při přehrátí automaticky vypne. Provozní napětí je 230 V.

Topení Conrad 561599 je skladné a přenosné, váží pouhých 5,7 kg. Topné těleso má stojan a díky madlu lze snadno přemisťovat. Proto se hodí třeba i do panelákového bytu. Neváhejte a přitopte si s bezpečným a bezúdržbovým přímotopem, který nejen urdží déle teplo, ale má také dlouhou životnost.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang