PŘIVÍTEJTE JARO GRILOVÁNÍM

Dílna, stavba a zahrada

Je tu jaro a s ním, všichni, kdo máme alespoň malinkatý kousek zahrádky, oprašujeme grily. Nadchází nádherná sezóna pohody u grilovaného masa, s přáteli. Je to kultura. Je to životní styl a je to relax. Grilování je především dobré maso a dobrý gril. Dobrý gril potřeba po dolouhé zimě připravit na sezónu. Jste nováčky v tomto stylu? Nevíte co všechno potřebujete? Chcete někomu udělat radost? Gril je vhodný i jako dárek. Nebo krásně zabalené špachtle ke grilování?

Takže máte gril. A jaký máte gril? To je pro nákup dalšího příslušenství ke grilu důležité. Jsou grily lávové, grily plynové a grily na dřevěné uhlí a také kontaktní grily.  K lávovým jsou potřeba lávové kameny a k plynovému je dobré mít celou sadu na připojení grilu na propanbutanovou lahev.

Pojďme se spíše podívat na nějaké hezké hračičky a praktické pomůcky kolem grilů. Veme to popořadě. Gril je. Teď oheň. Komínový startér briket Lucifer vám pomůže při rozžhavování dřevěného uhlí. Pomocí Měch dřevěný Lucifer (48cm) oheň rozfoukáte. Nebo můžete použít Rozfoukávací fén Lucifer mechanický.

Oheň je rozdělaný. Teď přece nehodíme maso rovnou do ohně. Podle našeho grilu a podle zvoleného masa, volíme grilovací rošt. Rošty jsou různých tvarů a velikostí, dokonce speciální. Grilovací košík na párky Campingaz, Stojan na žebírka Cadac, Rošt na maso Cadac obracecí – kruhový, Stojan na grilování zeleniny Cadac a mnoho dalších. Na zeleninu na kuře, na kostičky, na mřížky na nudličky…..

Ke grilování je potřeba také nějaké nářadí. Tu vidlička, tu taková špachtle a tu taková. Grilovací příslušenství Lucifer v luxusním kufříku a nebo v penálku Grilovací náčiní Lucifer sada 12kusů. Stejně tak  jako je náčiní na otáčení, jsou sady příborů…speciélně n a steaky na grilu Steakový příbor Lucifer sada 6 párů.

Je toho tolik. Různé špejle, nabodlátka a udělátka. Pomocníci a zkrášlovadla. V kategorii Zahradní technika – zahradní grily – příslušenství ke grilu najdete mnoho krásných věciček. Určitě najdete vhodný dárek pro souseda nebo nejlépe pro sebe. Přejeme nádherné grilování….

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang