Pro fakt vostrý bouchače – gangsta hrnek

Domácnost a nábytek

Vyskytuje se ve vašem okolí nějaký fakt ostrý týpek, co má rád hip-hop? A dává to o sobě náležitě vědět? A je to ke všemu váš známý? Pak ho díky nám můžete obdarovat fakt skvělým dárkem, který ho pobaví a ke všemu se mu bude hodit k jeho image. Jde o gangsta hrnek, který v jeho sbírce řetězů, kšiltovek a vytahaných kalhot jistě najde své místo.

Do oblékání jim jen těžko budete mluvit. Mají svůj styl a vše potřebné si už dávno koupili. Nicméně je velká pravděpodobnost, že při snídani pijí z obyčejného hrnku. To je ovšem chyba. Přece chtějí mít image se vším všudy! Takoví jsou milovníci rapu a hip-hopu a kdyby jen slyšeli o gangsta hrnku, okamžitě by ho chtěli mít. Tak je překvapte! Kupte jim u nás tento pěkný stylový hrnek s uchem přesně podle jejich gusta. A vůbec nemusí jít jen o vyznavače specifického hudebního žánru. Máte doma cholerika, který nechodí pro ránu dalko? I jemu je tento hrnek určěný a kdo ví, třeba jeho darování bude fungovat výchovněji, než tisíc domluv.

Ať už ho ovšem darujete komukoliv, žízní trpět určitě nebude. Objemem se tento hrnek chlubí skutečně velkým – celými třemi decilitry. Kvalitní porcelán dovoluje jeho použití v myčce i v mikrovlnce. Ještě váháte?

Neváhejte a podívejte se i do další naší nabídky originálních dárků, kde máme spousty věciček, a to nejen pro vostrý bouchače, k okamžitému odběru!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang