Pro každého, kdo si chce vychutnávat filmy kdykoliv a kdekoliv

TV, foto, audio-video

Chystáte se s dětmi cestovat autem na dovolenou? Přemýšlíte, jak je zabavit, aby se cestou nenudily? Pořiďte jim přenosný DVD přehrávač a několik filmů! S takovým vybavením bude cestování autem zábava.

Značka Philips nabízí přenosný přehrávač Philips PD7000B, který přehrává filmy DVD/DivX, hudbu z MP3-CD i hudebního CD. Umožní Vám i prohlížení JPEG obrázků. Přehrávač je vybaven LCD displejem s uhlopříčkou 7″ a vestavěnými reproduktory. Při cestování však jistě oceníte i možnost připojení sluchátek. Nespornou výhodou přehrávače Philips PD7000B je snadné ovládání pomocí malého množství tlačítek, takže i Vaše děti se ho rychle naučí obsluhovat.

Součástí balení je nejen adaptér do sítě, ale i autoadaptér do zapalovače cigaret. Akumulátor tohoto přehrávače umožní až 2,5 hodiny přehrávání. Navíc i po výpadku napájení si přehrávač zapamatuje, kde jste ukončili sledování DVD a naváže od této scény.

Přehrávač Philips PD7000B samozřejmě není určen pouze pro zabavení dětí, ale pro každého, kdo si chce vychutnávat filmy takřka kdykoliv a kdekoliv.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang