Pro letní nápady

Spotřebiče

Dochází vám už nápady co se pokrmů týče? Čím dál tím déle si lámete hlavu co připravíte rodině na večeři nebo dětem ke svačině? Přijde vám, že stále vaříte jen ta samá jídla? Máte štěstí, že je právě léto, nejen to totiž může přinést trochu fantazie do vaší kuchyně!

Tím dalším, co může zpestřit váš jídelníček je také ponorný mixér Sencor SHB 4362GR v zeleném provedení. Tento mixér je skvělou záchranou, pokud vaše fantazie je už prostě vyčerpána nebo když vás od přípravy pokrmy odrazuje jeho složitá příprava.

S mixérem Sencor SHB 4362GR budete mít vše nakrájené, nasekané, nadrcené a vyšlehané raz dva.

Ponorný mixér Sencor SHB 4362GR má příkon 800W, ale přesto extra tichý motor, takže se nemusíte bát připravovat i nějakou tu dobrotu na snídani. Při práci jistě oceníte plynulou regulaci otáček a ergonomicky tvarovanou rukojeť.

Díky nerezovému nastavci lze ponorný mixér použít i pro mixování horkých pokrmů. Šestiletá záruka na motor vás jistě přesvědčí o kvalitě tohoto produktu.

Součástí ponorného mixéru Sencor SHB 4362GR je mixovací nádoba i s víčkem, sekáček s nerezovým ostřím a také s víčkem a nerezová šlehací metla.

S tímto triem v čele s nerezovým mixérem nebudete vědět do čeho se dřív pustit. Ať už to budou letní ovocné koktejly, ledové tříště, zeleninové pomazánky nebo studené polévky, vše bude hotové rychle a bez námahy.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang