Pro milovníky luxusu – INFRASAUNA Marimex DELUXE 3002 – 135×135×194

Dílna, stavba a zahrada

Milujete teplo a rádi se vyhříváte v sauně? Zároveň se vám ale nechce opouštět pohodlí domova? Už nemusíte! Nyní můžete mít vše najednou s krásnou INFRASAUNou Marimex DELUXE 3002 – 135×135×194. Tato luxusní infrasauna, vyrobená z kvalitního dřeva kanadské borovice, uspokojí i ty nejnáročnější milovníky podobných zařízení. Teplo si můžete vychutnávat jak sám, tak i s partnerem či rodinou. Do Infrasauny Marimex DELUXE 3002 – 135×135×194 se vejdou až 3 osoby.

Infrasauny Marimex se staly celosvětově uznávanými pomocníky při udržení mladistvé vitality a to díky infračerveným paprskům, které jsou obdobné jako přírodní paprsky sluneční. Tyto paprsky budou prohřívat vaši pokožku i během chladných podzimních a zimních měsíců, kdy je kůže tvrdší a ztuhlejší nez v měsících letních. Kromě toho, že vám zajistí teplo, budou posilovat i váš zdravotní stav a upevní imunitu. Infrasauna se od klasické sauny liší tím, že teplota a vlhkost zde nejsou tak vysoké a tělo tak není přinuceno k nadměrnému pocení. Energie, která je v infrasauně produkována, zahřeje vaše tělo a infračervené paprsky docílí toho, že se začnete lehce potit při mnohem nižší teplotě.

Infrasauna Marimex DELUXE 3002 – 135×135×194 není pouze skvělý pomocník při udržení vitality a zdraví, ale je také moderním doplňkem do vašeho domu. Závidět vám ho budou všichni, které do svého “koutku krásy” pozvete. Vybrat si samozřejmě můžete z celé řady infrasaun podle rozměrů, funkcí nebo vašeho vkusu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang