Pro nejvyšší preciznost – zastřihovač vlasů Remington HC 610

Spotřebiče

Zastřihovačů vlasů existuje nepřeberné množství. Každý z nich má spoustu výhod a skvělých vlastností, ze kterých si potřebujeme vybrat ty nejlepší pro nás. Pokud například máte citlivou pokožku, trpíte různými kožními chorobami,exémy, které se projevují i citlivostí pokožky hlavy, či pouze hledáte zastřihovač pro perfektní úpravu vašich vlasů, pak věřte, že zastřihovač vlasů Remington HC 610 je pro vás ten pravý!

Zastřihovač HC 610 díky svým nanosilverovým sensitivním čepelím podpoří zlepšení snášenlivosti pokožky a také omezí alergické reakce. Další poměrně důležitou vlastností je dlouhá životnost a prvotřídní střih. To zaručují titanové čepele, které jsou o 300% pevnější než běžné čepele z oceli. Střih si můžete se zastřihovačem Remington HC 610 zvolit jaký chcete. Stačí, když si zvolíte jeden ze dvou zastřihávacích hřebenů. Jelikož je plně omyvatelný, zbavíte se snadno a rychle jakékoli nečistoty.
V sadě s tímto zastřihovačem vlasů je i štětec k očištění, lahvička s olejem, síť/akumulátor s dobíjecím stojánkem. V bezkabelovém provozu dokáže zastřihovač HC 160 běžet až 40 minut.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang