Pro opravdové labužníky – pečení červi!

Novinky

Jste velcí labužníci a rádi ochutnáváte stále něco nového a objevujete nové chutě? Pak neváhejte ani chvilku a pořiďte si pečené červi z nákupky! Nebojte, červíci jsou speciálně vypěstovaní na farmě pro konzumaci a vykrmeni výživnou směsí, aby i oni sami obsahovali spustu živin a měli vynikající chuť.

Říkate, že jste nikdy nic takového ještě nezkusili a chtěli byste? Nyní máte možnost! Pečení červi jsou vynikající jako malá svačinka, jako příloha k zelenině, do sálátů, nebo jen tak k televizi místo smažených a nezdravých brambůrků. Pečené červi můžete také darovat jao dárek někomu z vašich blízkých, o kterých víte, že by rádi ochutnali něco nového nebo již podobné jídlo ochutnali a oblíbili si jej.Pečení cvrčci jsou opravdu originálním dárkem, který byste měli vyzkoušet jak vy tak vaši blízcí. Vyzkoušet můžete kromě červů také pečené cvrčky nebo mravence v čokoládě.
Pokud vás neoslovili naše pochoutky, můžete si samozřejmě vybrat z celé řady originálních dárků, ze kterých určitě vyberete ten správný dárek k Vánocům pro vaše blízké.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang