Pro vaše rostliny jen to nejlepší

Dílna, stavba a zahrada

Jste vášnivými zahrádkaři a nenechá vás v klidu žádná rostlina či keřík s rajčaty? Jste omezeni prostorem a máte jen malou zahrádku či pouhou terasu nebo balkon? Nezoufejte, protože to neznamená konec voňavým květinám a červeným rajským jablíčkům. I na malém prostoru se dají pěstovat velké věci. Pojďtě se o tom přesvědčit se značkou Lanitplast.

Vždycky jste toužili po velké zahradě, plné rozkvetlých květin a voňavého ovoce či zeleniny? Nebylo vám přáno a máte jen pár metrů čtverečních či byt s terasou? Nic není ztraceno, skleník Lanitplast IDA 1300 je jednoduchým řešením všude tam, kde se plní sny na malém prostoru.

Tento skleník o ploše 1,3m2 lze snadno připevnit  z jedné strany ke zdi, či postavit na dlažbu a můžete začít vybírat květiny!

Pokud jste si ještě nikdy žádný skleník nepořizovali, nemusíte se dlouho rozmýšlet, firma Lanitplat je od roku 1999 jedním z největších českých prodejců polykarbonátových desek a plexiskla pro stavebnictví. Můžete si tak být jisti precizním zpracováním, dokonalou funkčnsotí a stoprocentní kvalitou.

Použitý polykarbonát je dvoustěnný a také s UV filtrem, budete mít jistotu, nebude křehnouot či žloutnout! Nemusíte se bát ani nepříznivých vlivů počasí jako jsou například kroupy, na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím poskytuj firma Lanitplast prodlouženou záruku v délce 10 let.

Skleník Lanitplast IDA 1300 je vybaven jednokřídlými dveřmi a jedním střešním oknem. Ke skleníku také můžete dále dokoupit celou řadu originálního příslušenství jako jsou různé stolky,  poličky či regály. Bude to sice malé království, ale bude plně ve vaši režii.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang