Pro všechny hříšníky a hříšnice – Fritéza De Longhi F18233

Spotřebiče

Alespoň čas od času je potřeba povolit uzdu životosprávě a dát si něco o trochu méně zdravého, ale za to chutného a výživného. Právě pro tyto chvíle je zde pro vás přípravena Fritéza De Longhi, se kterou si ”ukuchtíte” vše, na co zrovna dostanete chuť – hranolky, brambůrky, řizky, či obalovaný květák a mnohé další.

Fritéza De Longhi F18233 má spoustu vychytávek, které vám usnadní přípravu vašich oblíbených pochoutek. Určitě každého potěší speciální fritovací koš, který ušetří až 50% oleje a potraviny tak nebudou tolik nasáklé a tedy zároveň i zdravější. Když mluvíme o zdraví, nehrozí, že se o fritézu spálíte, neboť její COOL – TOUCH úprava zanechá fritézu studenou i po dlouhém použití. Hospodyňky potěší i snadná údržba. Odnímatelné víko a nádoba a praktická „přihrádka“ pro uložení kabelu jsou jedny z vychytávek, které ušetří čas a místo. Svůj připravovaný pokrm můžete také kontrolovat i při uzavřené fritéze skrz průhledné víko. A teď to hlavní – budete přesně vědět, kdy vaše pochoutky budou hotové díky digitálnímu časovači. A to vše je zabaleno do pohledného designu v bílé barvě.

Pokud tedy hledáte nějaký elegantní a zároveň praktický doplněk do vaši kuchyně, neváhejte již ani minutku a objednejte si tuto fritézu ještě dnes a jistojistě neprohloupíte. Určitě potěšíte celou svoji rodinu připravou chutných a skvěle vypadajících pokrmů. Pokud však hledáte trochu něco jiného, doporučujeme navštívit naše patro Připrava pokrmů.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang