Proč jezdit do zahraničí, když v Čechách je tak krásně

Sport a outdoor

Cestování s dětmi není nikdy jednoduché, dlouhá cesta je jen podnětem ke zlobení, nervozitě a někdy i k pláči. Vyrazte s dětmi do přírody pod stan, někam k lesu, kde je i rybník pro letní radovánky a samozřejmě někam kde je i kultura, navštivte hrady a zámky a nezapomeňte si zajít do hospůdky, na chvíli se zastavit a načerpat znovu energii.

Stan Coleman Riverside 9 DLX je vhodný až pro dvě rodiny, takže nezapomeňte vzít své známé také na výlet. Tento rodinný stan je určený až pro 9 osob, které se vejdou do tří místností, uprostřed těchto místností je možné se postavit, předsíňka je vysoká 230 centimetrů. Do předsíňky můžete také uschovat kola, batohy, nebo svého čtyřnohého miláčka. Dále je možnost rozepnout velké přední dveře, které mohou sloužit také jako stříška. Coleman Riverside 9 DLX má vodní sloupec 2000 mm a sklolaminátovou konstrukci, je dodáván v tašce, která je velká 73*34*34cm a má hmotnost 21,8kg. Po rozbalení stanu má každá místnost stanu Coleman Riverside 9 DLX velikost 210*210*175cm a rozměr celkového stanu je 690*460*215cm.

Léto ještě nekončí, tak vyražte za novým dobrodružstvím se stanem Coleman Riverside 9 DLX, chybíli vám ještě nějaké vybavení jako spacák nebo karimatka, nezapomeňte se podívat na naše stránky také do rubriky campingové vybavení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang