Proč už můžete uspořádat velkou oslavu?

Spotřebiče

Chcete pozvat své přátele, ale po velké párty už nemáte sílu na nádobí a celý další den strávíte u dřezu? Tak to je minulost, myčka Whirlpool ADG 699/1 FD disponuje funkcí Odložené mytí a tak je možné nastavit, kdy myčka začne nádobí umývat. Stačí nastavit čas zapnutí a myčka se už o vše postará.

Whirlpool ADG 699/1 FD je vestavná, plně integrovaná myčka a patří do energetické třídy A. Svým rozměrem šířky 60cm přesně padne do běžných kuchyní, kde je počítano s koupením vestavné myčky. Tato myčka Whirlpool ADG 699/1 FD je určena pro 12 souprav nádobí, spotřeba vody činí 11 litrů a má 7 programů.

Funkce Senzor+ je určena pro normálně zašpiněné nebo velmi zašpiněné nádobí včetně pánví a hrnců. Myčka Whirlpool ADG 699/1 FD má další funkce jako Předmytí, Jemné (na 40°C, málo zašpiněné nádobí – sklenice, šálky), Rychlý (na 40°C, málo žašpiněné nádobí bez zaschlých zbytků od jídla), Bio (na 50°C, normálně zašpiněné nádobí; program úspory energie), Hygienický+ (program na normálně a velmi zašpíněné nádobí s doplňkovým antibakteriálním účinkem) a Noční mytí (normálně zašpiněné nádobí, šetrný a tichý program díky slabšímu tlaku proudu vody).

Díky funkci Multizone je možné umýt nádobí buď v horním nebo dolním koši myčky Whirlpool ADG 699/1 FD, další funkce je Anti-bacteria, která umožňuje desetiminutový oplach pro dokonalé umytí nádobí a likviduje bakterie. Můžete si nastavit i typ čistícího prostředku, vyberete si mezi variantami 4v1, 3v1, 2v1 a nebo využijete běžný detergent.

Ochranu myčky Whirlpool ADG 699/1 FD zajišťují funkce Aquastop a Aquasafe. Funkce Aquastop zabraňuje jakémukoliv úniku vody z myčky i z přívodní hadice a funkce Aquasasfe kontroluje každou eventuální ztrátu vody z vnitřního oběhu, v případě úniku vody vypne myčku a vyčerpá z ní vodu. A tou poslední funkcí myčky Whirlpool ADG 699/1 FD jsou Samovyvažovací dvířka, už nikdy se vám myčka nezavře přímo pod nosem aniž byste to nechtěli, dvířka zůstanou přesně v té poloze, v které je potřebujete mít otevřené.

Jediným problémem však zůstává přendání špinavého nádobí do myčky Whirlpool ADG 699/1 FD, uklizení již umytého nádobí z myčky a uložení do příslušné skříňky kam nádobí patří.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang