Procvičujte mozkové závity a přitom se bavte

Mobily, PC a kancelář

Zabavte se klasickými arkádovými hrami od společnosti Genius, můžete hrát kdekoli, kde jen budete chtít. Tato kapesní hra obsahuje 30 integrovaných klasických her.

Stačí si sebou sbalit baterie a můžete svojí hru Genius Heeha 100 vytáhnout cestou na dovolenou do auta, do letadla či do autobusu. Toto zařízení má 2.5“ barevný LCD display a hry se ovládájí přes osmicestný D-pad a přes akční tlačítka A a B.

Malá hmotnost a velikost umožňuje vzít Genius Heeha 100 opravdu kamkoli a díky třem kusům AAA baterií můžete hrát minimálně 7 hodin, takže určitě doporučuji si vzít na cestu náhradní baterie a mezitím ty vybité dobíjet. Jízda vám uteče tak rychle že budete chtít jet ještě dál a nahrát co nejvyšší skóre. Zaručeně vás dostanou známé arkádovky jako například Crazy Hit, Dream Bubble, Move Fun a spoustu dalších her v zařízení Genius Heeha 100.

Tato herní konzole obsahuje tyto hry: Ball Clash, Beat the Bird, Block Out, Bubble Blaster, Crazy Hit, Dangerous Zone, Dream Bubble, Fancy Match, Garden Maze, Gear Race, Grass Cutter, Hanoi Tower, Happy Diamond, Hard Win, Hero Legend, Jewel Master, Lucky Lawn Mower, Mini Golf, Monkey N Fox, Move Fun, Night Wings, North Salvation, Ogreish Flower, Push the Box, Road Star, Sea War, Win or Lose, Worm Catch, Mr. Orion a Golden Arrow.

O zaručenou zábavu se jistě zvládne postarat tato kapesní hra Genius Heeha 100. Zlepší náladu, pobaví a ještě zkrátí čekání na dopravní prostředek. Jentak se této hry nezbavíte, jakmile začnete, už nebudete chtít přestat hrát a zvyšovat své skóre.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang