Profesionální chladící půlitr pro horké letní dny!

Domácnost a nábytek

Pokud patříte k milovníkům tekutého chlebu národa, jistě se těžko smíříte s tím, že při letním posezení na zahrádce či někde ve městě v hospůdce vám mok zteplá a vy budete muset pít spíše teplé než studené pivo. Teď vás tato představa však trápit nemusí! V novém profesionálním chladícím půlitru bude pivo vždy perfektně studené.

Ptáte se jakto, že pivo v tomto revolučním chladícím půlitru zůstává vždy krásně vychlazené? Odpověď je snadná. Mezi stěnami půlitru je vložen netoxický, rychle mrznoucí gel. Před použitím se sklenice pouze postaví vzhůru nohama do mrazáku, aby se gel rozlil po celém půlitru, a pak už jen během chvilky zmrzne v jeden velký kus ledu, který udržuje pivo či jiný nápoj příjemně vychlazený!
Pokud například zrovna přemýšlíte čím udělat radost tatínkovi, dědečkovi či příteli, tak už dál nemusíte namáhat své mozkové závity! Tento originální dárek zaručeně potěší a ke všemu také přinese užitek. Vaši blízcí, které tímto dárkem obdarujete si vás budou hýčkat stejně jako tento profesionální chladící půlitr!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang