Profesionální úklid – průmyslové vysavače

Spotřebiče

Potřebujete vhodné vysavače pro úklid větších prostor? Potřebujete vhodné vysavače pro úklid nadměrně se znečišťujícího prostředí? Potřebujete prostě spolehlivé stroje, které se práce neštítí? Pokud jste odpověděli minimálně jednou ANO, naše nabídka je přesně pro vás. V našem sortimentu si můžete vybrat profesionální přístroje renomovaných značek, se kterými vás ani velký a těžko běžnými prostředky odstranitelný nepořádek nezaskočí. Podívejte se na naši nabídku průmyslových vysavačů.

Průmyslové vysavače se oproti běžným vysavačům, vyznačují většími rozměry. Ovšem s tím souvisí i větší objemová nádoba pro nečistoty a také větší výkon. Hodit se vám budou všude tam, kde vysávání je na denním pořádku a v místech, kde se pohybuje nadměrnější počet lidí. To si uvědomují také mnozí výrobci a na svůj trh uvádí modely, které splňují velké nároky svých zákazníků. Mohlo by se zdát, že tyto profesionální výrobky budou stát velké peníze, ale nenechte se zmást. Profesionálem může být dle našich cen skutečně každý a váš jediný úkol bude, vybrat si z naší nabídky vhodný vysavač pro vás.

– Model VYS 20-01 od firmy Narex se vyznačuje několika přednostmi oproti klasickým domácím vysavačům. Se svou konstrukcí a výkonem bez problému odsaje běžné dílenské nečistoty, jako jsou prach, dřevěné piliny a třísky, kovové špony, střepy a tak dále do papírového sáčku či nebo velké nádoby, která má 18 litrů objemu. Tento vysavač zvládne odsát také nečistoty v kapalném stavu a to přímo do nádoby. Regulaci výkonu si samozřejmě můžete volit sami a to jednodušše přímo na ruční trubici. Vyvsavač je také vybaven kvalitními pojezdovými kolečky, které vám usnadní manipulaci, k čemuž napomáhá i lehká a kompaktní konstrukce. Hnotnost tohoto vysavače je totiž pouhých 5,6 kg. Z dalších technických parametr je určitě nutné zmínit sací výkon celých 16.000 Pa. Balení tohoto vysavače obsahuje celou řadu příslušenství, které si můžete z naší nabídky doplnit o další díly vhodného příslušenství.

– Model PAS 11-21 je vyroben firmou Bosch, která taktéž patří mezi přední světové výrobce dílenského vybavení. Kvalitu sobě vlastní vtiskla tato značka také do tohoto průmyslového vysavače, který je co do vybavení a technických parametrů velkou konkurencí předchozího modelu firmy Narex. Při rozhodování by vám mohla možná pomoct informace že tento model má větší vnitřní nádobu na nečistoty o celkovém objemu 21 litrů. Jeho hmotnost je však nepatrně větší, celkem 6,3 kg.

– Model CHV-18WDM se od předešlých dvou poměrně odlišuje. Tento model má na svědomí značka Ryobi a největším rozdílem je jeho “ruční řešení”. Tento vysavač je trochu v rozporu s naším předchozím tvrzením, že průmyslové vysavače jsou vhodné pro větší prostory. Ovšem výjimky potvrzují pravidla a tento vysavač uspokojí vaše potřeby hlavně v menších prostorách, třeba v drobnějších firmách, které se vejdou právě do menších prostor. Tento vysavač je konstrukčně přizpůsoben pro okamžité použití kdykoliv budete potřebovat. Jeho předností však i nadále jsou schopnosti vysát jak suché, tak mokré nečistoty. Nádoba o obsahu 173 ml bude neustále pod vaším dohledem a tak budete mít neustále informaci o tom, jak je či není naplněná. Pro snadnější a bezpečnější manipulaci poslouží “soft-grip” – měkčené, protiskluzové držadlo. No a snadné vyprazdňování a čištění nádobky na nečistoty a výměna filtru? To je samozřejmostí!

V naší nabídce průmyslových vysavačů máte možnost vybrat si několik typů výkoných pomocníků, jejichž použití se meze nekladnou. Využijte naší nabídky. Všechny zmíněné modely máme momentálně skladem a to za zvýhodněné cenové nabídky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang