Prohoupejte se až do dětských bezstarostných let

Pro děti

Jen trochu zapátrejte v paměti a vzpomeňte si, jak jste jako malí milovali všechny ty houpavé pohyby, ať už na houpačce nebo na mámině klíně. A teď si přiznejte, zda občas po malém pohoupání nezatoužíte ještě dnes? Maminčin klín vám nabídnout nemůžeme ale jedna skvělá alternativa se přímo nabízí. Víte která?

Respektive, alternativ se nabízí více, ale co si budeme povídat, dospělý člověk na houpačce už prostě nevypadá přirozeně. Ale co třeba na takové houpací síti? Bingo! To je přesně to, co vám dnes chceme nabídnout!

Nechceme vás samozřejmě houpat nijak přehnaně, ale věřte, že pokud sáhnete po značce Jobek, určitě neprohloupíte! Kvalita této značky se promítá nejen do kvality použitých materiálů, ale také do jejich životnosti a vašeho pohodlí.

Nebude na vás dnes vymýšlet nějaké divočiny, a proto si představíme zcela klasický model houpací sítě s názvem Jobek Miss Brasil -jeans. Velkou předností houpacích sítí této značky je využití dřevných zakladačů (tyčí), které udržují síť stále otevřenou a ta je tak mnohem pohodlnější. JobekCord, vysoce odolná tkanina, ze které je síť vyrobena může být vystavena vnějším vlivům jako je slunce, déšť či sníh, je tedy odolnější, než kdejaký zahradní nábytek. Navzdory tomu, je ale materiál velice příjemný a měkký, k nerozeznání od 100 % bavlny. Síť Jobek Miss Brasil-jeans snese zatížení 120 kg a poskytne vám plochu k ležení o velikosti 200×140 cm.

Takže honem si běžte vyhlédnout pěkné místo ať už na zahradě nebo na terase a ještě stihnete nachytat jarní paprsky!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang