Prosekejte se do jara. Sekera štíp. Fiskars Handy 1400

Dílna, stavba a zahrada

Pozor! Vstávat. Už se blíží jaro a to znamená nový začátek. Zahrada se probudí a vy máte v kůlně ještě starou sekerku a hned vedle kopu dříví? Starou sekerku hoďte k tomu dříví a pusťte se do sekání s novou a lepší Sekera štíp. Fiskars Handy 1400.

Sekerka našich dědečků a tatínků sice jistě naštípala mnoho kubíků dřeva ale už je sama rozštípaná. Modernizovat se musí i v této oblasti. Se sekerkou Fiskars neuděláte určitě chybu. Práce Vám půjde rychleji od ruky a rozhodně se stane štípání bezpečnější a bez věčného nasazování topůrka se taky asï obejdete.

Sekera štíp. Fiskars Handy 1400, S122180, plastové pouzdro je moderní sekerka, která Vám neublíží rozpadnutím, to je nástroj, který potřebujete. Zahradní nářadí Fiskars jsou jedinečné svojí kvalitou, bezpečností a designem. Sekera štíp.

Fiskars Handy 1400 je vyrobena ze spolehlivých materiálů. Topůrko z trvanlivého polyamidu, který je ještě zpevněn skelnými vlákny. Konec topůrka je oranžový – to je protiskluzová vrstva. Celé topůrko je odolné vůči vlhku, studenému počasí i suchu.

Čepel seká nejkvalitnější finskou ocelí. Nejzásadnější na celé sekerce je speciální konstrukce mezi topůrkem a čepelí. Ta zajišťuje, že se nikdy neoddělí. Stará dědova sekera sice voněla dřevem, ale tahle nová rozsekne polínko tak krásně, že bude dřevem vonět také.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang