PROSÍM NEZALÉVAT!! Sušička ovoce ETA 0301 90000

Spotřebiče

Mražení potravin je cool a je fajn. Ale ne všechno se dá zamrazit. Sušené houby, křížaly, švestky, banány….atd. To všechno si kupujeme v plastových obalech v obchodech. Není to čerstvé, možná na oko. Sušička ovoce ETA 0301 90000 usuší ovoce, zeleninu, houby, maso i bylinky. Taková domácí sušená šunka tzv. prosciutto crudo to je lahůdka. ETA 0301 90000 – KARINA vám obohatí jídelníček a spižírnu o mnoho dalších dobrot. Navíc vše bude domácí. Domácí sušené houby, domácí křížaly, domácí sušené bylinky. Tento způsob uchování potravin je už pradávný…..a proto léty prověřený.

Sušení potravin, na rozdíl od jiných způsobů zpracování zejména ovoce a zeleniny, je nejšetrnější k jejich obsahu vitamínů. Oproti čerstvému stavu jejich hodnota klesne jen o 15%. Sušička vám tento proces výroby sušených dobrot zkrátí a zefektivní. Profesionální Sušička ovoce ETA 0301 90000 vysaje z ovoce vodu a pomocí tepla a cirkulace suchého vzduchu, uchová v potravinách vitamíny a velké množství přírodních cukrů.

Principem sušičky ovoce je jemné zahřátí vložené potraviny a postupné odpařování vody v ní obsažené. Samozřejmě, že do sušičky potravin nedáváme potraviny v celku. Potravinu vždy musíme naporcovat. Jako máme rádí ovoce čerstvé v celku i do sušičky se musí dávat potraviny čerstvé a nepřezrálé. Před samotným sušením kousky namočíme do slabého roztoku citronové šťávy s vodou, to aby nám ovoce během sušení nezhnědlo.

Sušičky ETA jsou zpravidla vybaven a jednoduchým ovládáním, pomocí spínače na panelu a také možností nastavení různých stupňů sušení. Tato Sušička ovoce ETA 0301 90000 má 5ks sušících plátů + 4ks navíc v balení. Některé sušičky mají plátů až deset.

Sušení v sušičce je velmi jednoduché a existuje mnoho prověřených receptů jak potraviny usušit i k čemu jsou dobré. Sušené plody milovali i naše prababičky a pradědečkové, museli si pěkně dlouho počkat na křížaly, my to máme jednoduší a za chvíli hotové. Nechte se zklákat vůní dětských let na chalupách….

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang