Proti stresu s vysmátým žlutým ksichtíkem – antistresový míček

Domácnost a nábytek

Černé kolečko s černými očíčky a černou rozesmátou pusou, to celé vybarvené žlutě. Tolik málo stačilo, aby se v roce 1963 začal tento emotikon šířit světem rychlostí světa. Za necelých 40 let své “kariréry” si smajlík udělal celou řadu přátel, z nich sice ne každý je veselý, nicméně v podstatě nám všichni žlutí kamarádi dělají radost a v psané formě trochu zlehčují i třeba nepříjemný text. Není se tedy čemu divit, že právě žlutý smajlík může fungovat také proti stresu, kterého je nyní mezi námi více, než by bylo příhodno. Zkuste svůj stres odbourat antistresovým smajlíkovým míčkem.

V současné době je občas někdy až přesmajlíkováno, jenže tahleta rozesmátá hlavička je prostě šíleně návyková. Možná proto se také symboly smajlíku staly symbolem acid houseové hudební vlny v 80. letech minulého století a ve velkém se tiskly jako symbol tablet extáze. To je ovšem trochu jiný příběh. Smajlík, jaký vám chceme představit my, je zcela neškodný, i když závislost si na něm můžete vypracovat také. Náš smajlík má formu antistresového míčku, který můžete žmoulat, mačkat, mazlit se s ním či ho jen tak kutálet po stole. Jednou věcí si můžete být jisti. Míček se na vás za žádných okolností nepřestane od ucha k uchu smát. A to by bylo, aby vás ten stres a chmury nepřešly.

Věříme, že stres bude mít na čas útrum a tento míček se stane vašim věrným kamarádem a společníkem doma i v práci. A klidně mu vyberte nějakého dalšího kamaráda z naší nabídky gadgets produktů. Odbourávačů stresu máme plný sklad!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang