Prožijte jedinečný zážitek v zasněžených Krkonoších s husky spřežením

Sport a outdoor

Milujete přírodu a to hlavně v zimě? Zasněžené pláně, kterými se proháníte na saních pouze ve společnosti svých psů? Vyzkoušejte si náš skvělý adrenalinový zážitek, který vám ukáže, jaké je to být aljašským musherem na vlastní kůži!

Den aljašským musherem se může stát jednou z nejromantičtějších a nejdobrodružnějších chvil, které se svým partnerem prožijete. Čeká Vás zasvěcení do ježdění se psím spřežením, osvětlení výchovy, výcviku a tréninku saňových psů. Vyzkoušíte si jízdu na saních tažených 6- 10 psy. Bude Vám předvedeno zimní táboření s otevřeným ohněm, na kterém si připravíte společně s musherem oběd. Zkusíte si být celý den jen se psy, přírodou a tak ochutnat adrenalinový život mushera na vlastní kůži. Do programu být den aljašským musherem je zahrnuto také předání certifikátu o proškolení dané tématiky a fotografická dokumnetace z tohoto nezapomenutelného dnu.

Tento jedinečný zážitek je vhodný pro dobrodružné povahy, můžete tento zážitek darovat své rodině, blízkým, přátelům, kdo by z něho nebyl nadšený! Den aljašským musherem bude probíhat v Krkonošských horách, kde si vyzkoušíte jaké to je žít v souladu s přírodou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang