Průvodce světem autobaterií Varta

Auto-moto

Ať už nazýváte svůj automobil prostě jen “auto” či je vám bližší jako okapotovaný miláček či brouček na čtyřech kolech, bez pořádné autobaterie se na něj můžete leda tak koukat v garáži či před domem. A to jistě nechcete. Všechno ke svému životu potřebuje energii a výjimku netvoří ani automobily všeho druhu.

Autobaterie Varta je synonymum pro perfektní výkon. Kvalitu a výkonost jejich autobaterií vám potvrdí mnoho spokojených motoristů a nezáleží na tom, jestli osedlávají automobhil nižší třídy, dodávku anebo Avii.

Varta dokáže najít řešení pro každého. Pro lepší přehlednost jsou jejich jednotlivé produkty rozděleny do jednotlivých kategorií.

Nejžádanější ze sortimentu značky Varta jsou autobaterie pro osobní a nákladní automobily. Ty také naleznete v naší nabídce.

OSOBNÍ AUTOMOBILY

V kategorii osobních automobilů nabízí Varta čtyři modelové řady svých produktů.

Ultra dynamic

Název této modelové řady napovídá o mnohém. Tyto autobaterie jsou určeny pro nejnáročnější. Pro potřeby té nejvyšší energie jsou jako stvořeny. Za vše může výjimečná technologie AGM. Na stálé úrovni zvládá všechny jízdní situace. Také přikrátkých jízdách, pomalém provozu nebo za vysoké spotřeby při stání. ULTRA dynamic zajišťuje konstantní výkon. Výhody této modelové řady jsou dlouhodobá životnost, vysoký výkon pro extrémní spotřebu energie a absolutní bezúdržbovost včetně zabezpečení proti převrácení a výtoku. Z naší nabídky vybírejte například model Autobaterie Varta Ultra Dynamic 12V – 70Ah P, s.p.760A.

Silver dynamic

Vnitřní hodnoty této modelové řady autobaterií přivádí mnohé k údivu. Jeho přednosti jsou spolehlivé napájení i při nadprůměrném množství spotřebičů, výjimečně vysoký výkon při startu za studena i za extrémních podmínek a maximální rezervy kapacity. Ideální jsu tyto autobaterie pro vozidla s obzvláště vysokými požadavky na výkon či při mnoha elektrických spotřebičích. Tato autobaterie je také vhodná pro dieslové motory. Z naší nabídky vybírejte například autobaterii Varta Silver Dynamic – 54Ah P, s.p. 530A.

Blue dynamic

Tato modelová řada je mezi “dynamickou čtyřkou” nejprodávanější. Mohou za to zejména excelentní hodnoty kapacity, studeného startu a bezpečnosti. Blue dynamic autobaterie se doporučují pro vozidla všech tříd. Mají spolehlivý výkon a díky technologii PowerFrame také dlouhou životnost. U nás si můžete vybrat napříkad autobaterii Varta Blue Dynamic – 40Ah L, s.p. 330A.

Black dynamic

Pro starší či menší vozidla s menší spotřebou je vhodná tato modelová řada. Její autobaterie mají solidní výkon a dlouhou životnost a jsou cenově velmi dostupné. Navíc jsou Black dynamic autobaterie více než dobrý tip při opravách, které odpovídají časové hodnotě vozidla. Zkuste například autobaterii Varta Black Dynamic – 56Ah P, s.p. 480A.

NÁKLADNÍ AUTOMOBILY

Problémy v oblasti užitkových vozidel jsou stejně individuální jako samotná vozidla a jejich oblasti využití. Varta nabízí s novým triem Promotive správnou odpověď pro všechny druhy užitkových vozidel. Ať už jde o nákladní automobily v dálkové přepravě, malé transportéry, cestovní autobusy, komunální vozidla nebo vozidla na stavbách.

Promotive silver

Autobaterie Promotive silver je dokonalým řešením pro vozidla, která musí ve všedním životě odvést velký výkon. Jedinečné labyrintové víko a technologie využívající vápník a stříbro přináší u těchto autobaterií efektivitu. Problémy se studenými starty jsou minulostí! Mezi hlavní výhody této řady patří nízké samovolné vybíjení díky technologii využívající vápník a stříbro, skladovatelnost až 18 měsíců, extrémně dlouhá životnost, nejvyšší výkon při studeém startu motorů o velkých objemech a velká bezpečnost provozu včetně absolutní bezúdržbovosti. U nás si můžete vybrat třeba model Varta PROmotiveSilver – 180Ah,s.p.1000A.

Promotive blue

Desetkrát odolnější proti otřesům, než vyžaduje norma EN – takové jsou autobaterie z řady Promotive blue, které se chlubí jedinečnou výkonostní charakteristikou. Ani zde nechybí moderní technologie s labyrintovým víkem a Acid Reserve Design. Tato autobaterie je absolutně bezúdržbová a není do ní potřeba dolévat ani vodu. Zkuste třeba autobaterii Varta PROmotiveBlue – 170Ah,.s.p.1000A – VT 670104.

Promotive black

Pro starší modely a automobily s nižší spotřebou energie je vhodná opět řada black, v tomto případě Promotive black. Díky osvědčené hybridní technologii se Varta Promotive black vyznačuje kromě vysokých rezerv energie i vynikající výkonností. Ať už je instalována v nákladním automobilu nebo ve stavebních či zemědělských strojích. V našem internetovém obchodě naleznete třeba tento model autobaterie Varta PROmotiveBlack – 120Ah,s.p.680A.

Všechny tyto autobaterie prošly náročným zátěžovým testem dle normy E2, jsou plně nabité, naplněné a připravené k okamžitému použití.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang