Pryč s nevzhlednými žmolky

Domácnost a nábytek

Nervují Vás neustále se objevující a množící žmolky na oděvech či textilních pokrývkách všeho druhu? Chtěli byste aby Váš oblíbený kabát nebo svetr vypadal stále úžasně i po vyprání? Nabízíme Vám řešení, které můžete mít stále po ruce, když ho budete potřebovat!

Odstraňovač žmolků Singer BSM 203/00 odstraňuje nopky, chomáčky, jemná vlákna z kabátů, koberců, závěsů, sedacích souprav, vlněných oděvů a přikrývek. Přístroj má v sobě zabudovaný rotační nůž z oceli, který dokáže odstranit všechny nevzhledné žmolky. Kabátek nebo sedačka bude zase jako nová! Odstraňovač žmolků Singer BSM 203/00 má tři úrovně nastavení ochrany oděvů a také bezpečnostní automatické vypnutí. Jeho výhoda je malá velikost, ouško, za které se dá držet při čištění. Má sběrnou nádobku, do které se žmolky hromadí – snadné čištění přístroje.

Odžmolkovač obnoví textilu nový šmrnc během chviličky. Máte nový svetr a po prvním vyprání se na něm vytvořily žmolky? Nevěště hlavu, tento skvělý odstraňovač žmolků Singer BSM 203/00 Vás zbaví problému jednou pro vždy.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang