Působivý doplněk do každého pokoje

TV, foto, audio-video

Vymyslet nějaký vhodný dárek pro kamaráda nebo člena rodiny je jeden z nejtěžších úkolů na světě. My jsme se ale rozhodli, že Vám pomůžeme! Fotorámeček Samsung SPF-87H černá,8″ je ideálním dárkem jak na Vánoce, tak třeba k narozeninám!

Fotorámeček Samsung SPF-87H černá,8″ se může perfektním displejem s LED podsvícením o velikosti 8 palců. Interní paměť rámečku je neuvěřitelných 1GB, což je zhruba 500 fotek ve velmi vysoké kvalitě. Pokud se Vám to zdá málo, tak fotorámeček má čtečku SD paměťových karet a lze k němu připojit i USB zařízení. Proto můžete pořád střídat zobrazované fotky, takže se Vám nikdy neomrzí! V zimě si tam můžete dát fotky z letní dovolené, které Vás rozehřejí a v létě na schlazení fotky ze zimního lyžování.

Samozřejmostí jsou různé rychlosti přehrávání fotek, lze si je i otočit. Když budete chtít, tak může Fotorámeček Samsung SPF-87H černá,8″ i zobrazovat čas. Navíc lze nouzově rámeček používat i jako MiniMonitor k PC, takže určitě najde spoustu využití.

Fotorámeček Samsung SPF-87H černá,8″ je velmi kvalitní produkt se špičkovým displejem od společnosti Samsung, která je známá svými televizory s velmi kvaliním obrazem. Je to ideální dárek pro kohokoliv, kdo má velkou rodinu nebo prostě jenom rád vzpomíná na prožité zážitky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang