Nechte se vzbudit tím, koho máte nejraději, i když zrovna není doma

TV, foto, audio-video

Na příjemné ranní vstávání může leckdo vymýšlet leccos. Ve skutečnosti ale není nic příjemnějšího než se nechat vzbudit tím, koho máte nejraději. No jo, jenže co když ho zrovna nemáme doma a toho příjemného probuzení se nedočkáme? V tom případě tady pro Vás máme náhradní řešení, ze kterého budete potěšeni možná víc než si myslíte…

Asi ještě pořád moc nevíte o čem vlastně mluvíme. Takže, jedná se o radiobudík Philips AJL308 s funkcí prohlížení fotografií. Tak se jdeme honem podívat, co tenhle ranní společník všechno dokáže.

Všichni máme oblíbenou písničku , oblíbenou stanici, oblíbeného člověka… Díky radiobudíku Philips AJL308 můžete mít všechno dohromady. Když zde hovoříme o prohlížení fotografií, budík přeci musí být vybaven displejem. A to ne jen tak ledajakým. Jedná se o 7″ displej se skvělými barvami, který tak usnadňuje i čtení dalších informací z budíku i na větší vzdálenosti.

Máte krásné fotky z dovolené a chcete si dál užívat té báječné atmosféry? Radiobudík Philips AJL308 je vybaven sloty USB a slotem pro paměťové karty SD. Stačí jen takové medium připojit a užívat si své oblíbené hudby doplněné o fotografie plné zážitků. Nebo si zvolit fotografie, které chcete aby Vás doprovázeli při Vašem vstávání.

Někdo může mít problémy se vstáváním, někdo zase s usínáním. Někdo zas neumí relaxovat. S funkcí Relaxation bude všechno hračka. Můžete odpočívat nebo relaxovat za zvuků klidných relaxačních skladeb. Vybrat si můžete ze zvuků deště, vln, oceánů nebo třeba lázeňské hudby.

Radiobudík Philips AJL308 má pro opravdové spáče připraveno i dvojité buzení. Podsvícen je příjemnou bílou barvou a samozřejmě máte možnost automatického digitálního ladění s možností uložit si až 20 stanic. Je to zkrátka společník pro Vaše rána a večery… Ale nesmíte se nechat unést a na ty svoje živé milované zapomenout!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang