Radiobudík Hyundai RAC 878S Projection

Spotřebiče

Den co den vstávat v tu nekřesťanskou hodinu a plahočit se do práce ať už sněží, trakaře padají anebo si vítr hraje na formuli 1? Asi vám nemusíme vyprávět to, co sami moc dobře znáte a často prožíváte. Z postele by vás kolikrát nedostala ani svěcená voda, jenže vy prostě musíte. Když už nic jiného, chtělo by si to vstávání nějak zpříjemnit. A proto máme pro vás dnes typ na radiobudík Hyundai RAC 878S Projection.

Asi se divíte, proč právě budík, vždyť ten doma máte a je to právě on, kdo vás po ránu nejvíc štve. Kolik už jste jich zničili hozením proti zdi. Já se vám ani nedivím. Po krátkém spánku, kdy se vaše tělo teprve dostává zpět do provozuschopného stavu a žádné prudké pohyby tedy nejsou žádoucí a právě když se chcete podívat, kolik že je to vlastně hodin, ten váš protivný budík je snad naschvál obrácený úplně na druhou stranu.

Žádné slitování s ním. Správný budík musí umět vžít se do vašich pocitů a prostě když chcete ráno z pohodlné pozice z postele zjistit kolik hodit že to právě je, budík vám to musí umožnit sám od sebe. Hyundai RAC 878S Projection to umí. Čas vám jednoduše promítne na zeď či strop a vy si tak čas v posteli příjemně prodloužíte o čas strávený hledáním displeje na vašem starém budíku.

Pro Model RAC 878S Projection je samozřejmostí také příjem AM/FM  rádiových vln a budit vás může buď hudbou z vaší oblíbené stanice či klasickým tónem. Když se vám nebude chtít z postele a s hlavou proti polštáři budete čas zobrazený na stěně ignorovat, samozřejmě vás tento budík bude tahat z postele až dokud se tak skutečně nestane.

Mimo modelu stříbrné barvy máte možnost výběru i budíku v černém provedení, který nese označení RAC 878B Projection. Z řady Hyundai RAC pak můžete vybírat i ostatní modely moderních budíků s projekcí na zeď.

No, a když už nic jiného a ani pohodlné a okamžité sledování času vás nepřesvědčí, vezměte v potaz ergonomický tvar budíků Hyundai RAC, který přesně padne do ruky a jejich házení proti zdi či o zem vám půjde mnohem snadněji.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang