Radiobudík pokaždé jinak

TV, foto, audio-video

Mnozí z Vás si dobrovolně asi budík jen tak nekoupí. Pro někoho je to zkrátka pořád ještě největší nepřítel a záškodník. Správný kamarád by Vás přeci ještě za tmy netahal z vyhřáté postele do zimy a do práce, že ano? Náhradníka, který by za nás šel do práce, ale za sebe ještě bohužel nikdo nemáme, a pokud nemáte na ráno nařízenou maminku, která Vás budí, tak je zkrátka budík potřeba!

V naší nabídce si vybere každý! Nabízíme modely různě vybavené, za různé ceny a s různým designem. Prostě pro každého něco! Typický radiobudík má označení Sanyo RM 6860.  Typický je totiž zelený LED displej, který Vás může vzbudit alarmem s možností duality. Rádio naladíte na frekvenci AM/FM a máte také možnost zapojit sluchátka.

O něco vychytanější radiobudík je model Sencor SRC 320. Zobrazení času je digitální a kromě toho, Vás radiobudík informuje i o tom, jaká je teplota v pokoji a jaký je den v týdnu. Tento model je vybaven modrým podsvícením, kde lze regulovat jeho jas. Aby byl čas viditelný pro každého, máte možnost promítnout ho i na zeď, a to díky natáčecímu projektoru hodin. Zde si již můžete vybrat, zda buzení bude v podobě alarmu nebo rádia anebo naopak si rádio můžete nastavit na vypnutí při usínání.

O ještě jednu třídu výš je multimediální budík 2GB Sencor SRC 602W, na kterém můžete navíc přehrávat i videa, obrázky a hudbu. Opět zde máte dva různé časy buzení a FM rádio s možností až 30 předvoleb. Tento radiobudík je také navíc vybaven slotem na paměťové karty a dnes již téměř zvláštností, je i možnost nahrávání z rádia.

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na děti! Když náhodou zaspí maminka, mají v záloze radiobudík Philips AJ3138. Tento budík je jako dělaný nejen pro Vaše malé ratolesti, ale i pro všechny co mají rádi barvy a hravé kousky.  Vstávat navíc můžete i s oblíbeným nahraným zvukem či hlasem. Ti co mají rádi změnu, jistě ocení výměnné barevné kroužky a knoflíky, které můžete střídat podle vaší nálady! Ještě další nabídku originálních hodinek, hodin a budíků naleznete i mezi hitovkami.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang