Raz, dva, tři a jídlo už je na stole.

Spotřebiče

Nastrouhat, nakrouhat a nakrájet, šup šup, aby vše bylo rychle hotové a už se jen svolala rodina k jídlu. Každodenní shon, který řeší hospodyňky po celém světě, snaží se vše stihnout a dochutit tak aby všichni byli spokojeni. Kdo vám nejlépe pomůže?

Jeden robot na všechno Bosch Styline MUM 54240. Tento robot si snadno uchytíte k jakémukoli pracovnímu povrchu díky přísavným gumovým nožičkám a hned můžete začít pracovat.

Nasadíte si potřebné přídavné příslušenství, např. nerezovou mísu, ve které můžete míchat, šlehat nebo hnětat a nikde se vám nic nezamaže, robot má totiž v balení přibalené transparentní víko s plnícím otvorem.

Dále je možné na kuchyňský robot Bosch Styline MUM 54240 nasadit plastový mixér o objemu 1.25 litrů, z kterého jsou výborné nejen koktejly, ale i krémové polévky. Přiložen je i mlýnek na maso, lis na citrusy a interaktivní DVD s recepty. Na drobné příšlušenství ještě navíc dostanete extra taštičku, aby se vám nikde nic neválelo.

Ke kuchyňskému robotu Bosch Styline MUM 54240 si navíc můžete dokoupit struhadlo na bramborák, struhadlo na strouhanku, nástavec pro přípravu stříkaného pečiva a další vychytávky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang