RBS grily top

Dílna, stavba a zahrada

Grilování je jednou z nejoblíbenějších aktivit a to nejen v letním období. Tato činnost se provozuje zejména na zahradě. Pokud patříte ke šťastným majitelům zahrad, nabízíme vám široký sortiment grilů, se kterými bude příprava lahodných a šťavnatých pokrmů nejen jednoduchá, ale i zábavná. Vše je tak snadné, že svou pozornost můžete upřít opravdu pouze na maso a třeba vymýšlet různé specialitky. O vše ostatní se postarají kvalitní grily, z nichž velmi výkonné a moderní jsou právě RBS grily. Kategorie RBS grily obsahuje produkty značky Campingaz.

Jak RBS grily fungují?

Tyto grily jsou založeny na speciální technologii grilování. V zásadě mají RBS grily odlišné umístění a jiný materiál samotných hořáků. Hořáky jsou keramické a jsou umístěny po stranách grilu. RBS grily tak umožňují rovnoměrnější rozložení tepla na grilovací ploše a zároveň omezenou možnost vzplanutí odkapávajícího tuku. Na RBS grilech je možné velmi snadno připravit hostinu pro desítky strávníků a to nejen vzhledem k velikosti grilovací plochy, ale také díky vysokému výkonu. Už žádný nepříjemný kouř ani šlehající plameny vám nebudou komplikovat přípravu lahodných pokrmů. Vyklápěcí ohřívací rošt umožňuje uchovat hotové pokrmy po určitou dobu ve správné teplotě.

Co všechno RBS grily umožňují?

Zahradní grily jistě ocení všichni lidé, kteří mají rádi kombinaci společnosti přátel a dobrého jídla. Ojedinělá technologie RBS dělá z grilování ještě snadnější a příjemnější zážitek. RBS grily disponují piezoelektrickým zapalováním a pomocí ovládacích knoflíků můžete pohodlně regulovat teplotu. Pro pohodlné sledování průběhu přípravy slouží teploměr a okénko ve víku.

Postranní kovové stolky, z nichž jeden může být sklopný, slouží například pro porcování masa či přípravy omáček. RBS grily také disponují vyklápěcím roštem, který umožňuje pozvolné grilování a ohřívání. V ceně grilu může být také balení lávových kamenů, které absorbují tuk a mají samočisticí schopnost (viz. lávové grily).

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang