Relaxace díky darům naší Země

Novinky

Jestli i vy se držíte tradice vánočního gruntování a úklidu, jistě vás celá tato procedura i letos důkladně zmohla. Dopřát si nějakou tu relaxaci by vám určitě přišlo vhod. Nakupka.cz ví přesně po čem toužíte a proto vám navrhujeme zkusit z naší nabídky tzv. horké relaxační kameny.

Možná by vás nenapadlo, že i ty nejzákladnější produkty naší planety – minerály a horniny – se dají použít pro bohulibé činnosti jako relaxace těla a ducha. Jaký je materiál našich relaxačích kamenů vám nepovíme, ale přesně vám můžeme popsat, jak fungují. Horké kameny si prostě zamilujete.

Pořídíte-li si elegantní a luxusně vzhlížející sáček se sadou různě velkých, do hladka vybroušených kamenů, získáte nástroj pro uvolnění napětí a stresu z vašeho těla a mysli. Kameny stačí nahřát v hrnci s horkou vodou a po vyjmutí “servírovat” na vaše tělo. Na ruce to zvládnete i sami, ale ve dvou si tuto proceduru užijete určitě více. Kameny pokládejte na záda, nohy anebo šíji a okamžitě pocítíte úlevu z pronikajícího tepla z kamenů do vás. Jak moc je to příjemné vám slovy popsat neumíme, ale není jic jednoduššího, než kameny vyzkoušet.

Takzvaná termoterapie je lidu známa přes 5 000 let a je proto časem ověřená. Prohřátí svalů a dalších tkání způsobí jejich lepší prokrvenost a tam kde je krev, tam je i život. Nespavost, deprese, bolesti, všechno lze s pomocí několika šikovných kamenů řešit. Netřeba žádných mastí či drahých preparátů ze “zaručeně” přírodních materiálů. Co může být přírodnějšího, než právě kamen.

Tato sada horkých kamenů obsahuje devět různě velkých kamenů. V naší nabídce, pokud si skutečně chcete dopřát ten největší luxus, máme ovšem také sadu Ardes M242 Wellness kameny s dvaceti kameny určenými pro jednotlivé části těla. K nim dostanete také speciální aplikační kleště a ohřívací nádobu s LED kontrolkami.

Terapie za použití horkých kamenů pomáhá při zlepšování celkového zdraví, ulevování od bolesti svalů, zlepšování slabé cirkulace krve a dodávání energie, redukování artritidy a potlačování bolesti a revmatických potíží. Vyzkoušejte naše relaxační kameny, ať už jejich praktičtější verzi či celou wellness sadu. Udělejte si dobře a dopřejte vašemu tělu v náročné zimě pocit klidu a svěžesti.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang