Relaxace, posilování, zábava, rehabilitace, uvolnění – to vše poskytuje Powerball Neon Blue

Sport a outdoor

Ať už si to připouštíme nebo ne, malá převratná vecička jménem Powerball je všude kolem nás. Existuje spousta druhů Powerballů a jedním z nich je i Powerball Neon Blue, který je pojmenován na základě diodového podsvícení, jenž reaguje na rychlost otáčení a vytváří tak úžasné světelné efekty.

Powerball není poháněn elektricky, ale pouze na základě vaší vlastní síly. Nejprve se roztáčí startovací šňůrkou a pak se udržuje v pohybu krouživými pohyby paže či pouze zápěstí. Podle rychlosti, kterou svoji rukou vytvoříte, působí Powerball silou, jež může dosáhnout až 18 kg. Jelikož Powerball trénuje jak zápěstí a svaly prstů, tak i předloktí, rameno, biceps a triceps, je možné nahradit ho místo cvičení s celou sadou činek. Další výhodou tohoto malého pomocníka je i zdravotní hledisko – po úrazech prstů či celé ruky funguje jako rehabilitace a zlepšuje tak pohyblivost horních končetin. Také pomáha předcházet syndromu karpálního tunelu, nebo zánětu šlach.
Díky své skladnosti a dobré přenosnosti můžete Powerball stále nosit sebou a používat ho tak v každé volné chvilce, nebo si jím dlouhé chvíle krátit. Věřte, že váš Powerball si oblíbí vaši přátelé i rodina natolik, že si ho budou chtít pořídit také. Pokud si už tuto hračku někdo z vašich dopřál, můžete spolu soutěžit a pořádat závody. Ať už budete posilovat, relaxovat či rehabilitovat, jistě si tuto šikovnou věcičku velice rychle oblíbíte.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang