RETRO párty

TV, foto, audio-video

Jste milovníci hudby a retro stylu, ale moderní zařízení Vám ničí vzhled interiéru? Firma Hyundai přišla s inovativním řešením, skloubit moderní technologii s retro designem. Většina těchto starých rádií Vám sice leží na půdě, ale jsou téměř nefunkční. Tak proč nevyužít příležitosti a pořídit si nový, ale zároveň starý rádiopřijímač.

Máte-li rádio styl doby První republiky určitě Vás zaujme tento radiopřijímač v krásném provedení, se špičkovým řemeslným zpracováním. Toto stolní rádio Hyundai RA 302 RETRO příjemně překvapí svou nevšední kombinací retro stylu a zároveň moderních technologií.

Rádio má analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a pracuje na vlnovém rozsahu FM/AM, což umožňuje pouze manuální vyhledávání stanic, jako to bylo kdysi.

Retro přístroj je moderně osazen USB vstupem a slotem pro SD karty. Z těchto médií je schopen přehrát hudební soubory MP3. Takže stačí nahrát hudbu na USB nebo SD kartu a návštěva u vás doma neuvěří, jaké originální moderní vymoženosti doma máte.

Rádio Hyundai RA 302 RETRO se vyjímá především svým dřevěným vzhledem v ořechové barvě. Hodí se tedy skvěle do interiéru, který je laděn do starožitna.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang