Revoluce v MP4 přehrávačích

TV, foto, audio-video

 V dnešní době využívá obrovské množství lidí, všech věkových kategorií, poslech hudby z přenosných přehrávačů pro zpříjemnění svých cest ať už do práce, do školy nebo na delší trasy. Výrobci se ale snaží stále více a více zdokonalovat možnosti a funkce přehrávačů a jeden takový Vám chceme právě dnes představit.

Mnoho šikovných a užitečných vychytávek nabízí MP4 přehrávač Philips ViBE SA4VBE04KF, jednou z nich je například Funkce FullSound, díky které se při poslechu hudby budete cítit jako na živém koncertě, vzhledem k dokonale očištěnému zvuku od veškerých zkreslení a jeho jedinečné přirozenosti.

Tento MP4 přehrávač Philips ViBE SA4VBE04KF je zároveň šetrný k Vašemu sluchu, jelikož jej chrání díky Funkci SafeSound, která Vám bude neustále udávat úroveň zvuku a při případné vysoké hlasitosti Vás přehrávač sám upozorní na to, že může dojít k poškození sluchu.

Do třetice stojí jistě také za zmínku Funkce FastCharge, která,j ak již název napovídá, se týká velmi rychlého dobíjení zabudované baterie, protože již po 5 minutách nabíjení Vám umožní poslouchat hudbu až na 90 minut. Na plné nabití dokonce vydrží přehrávat až 20 hodin hudbu či 4 hodiny video.

Zní to jako lákavá nabídka, že? Tak není nic snažšího než si tento „vyšperkovaný“ přehrávač pořídit a užívat si skvělou hudbu na vlastní kůži.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang