Revoluce v odšťavňování

Spotřebiče

V zimě je pro nás více než kdy jindy velice důležitý pravidelný přísun vitamínů. V dnešní době je možné koupit nepřeberné množství různých vitamínů v tabletách, potravinových doplňků a podobně, ale nic nenahradí vitamíny a minerály z čerstvého ovoce či zeleniny.

Pokud jste spíše fanda do džusů, tak namísto kupovaných v krabici je stoprocentně lepší vymačkat si vlastní ovoce či zeleninu doma! Říkáte si, že na to nemáte čas? Tak to je chyba. Šikovný odšťavňovač udělá téměř vše za vás a to během chvilky. Dnes pro vás máme tip na odšťavňovač Concept LO-​7040 Juicer, který přináší revoluci do oblasti odšťavňování! Nabízí lepší chuť a mnohem více svěžesti ovocných a zeleninových šťáv.

Hlavní předností tohoto lisu je minimum odpadu a současně zachování všech nutričních hodnot a minerálních látek. Odšťavňovač Concept LO-​7040 Juicer pracuje na základě dvoufázového odšťavňování, to znamená drcení v první fázi a následné lisování zbylého odpadu ve fázi druhé, maximalizuje tak efekt odšťavňování. Odšťavňovač dokáže zpracovat veškeré druhy ovoce, zeleniny, ořechů, bylinek apod. Milovníci italské kuchyně mohou snadno připravit třeba oblíbené pesto. Tak neváhejte a obohaťte svůj život o vitamíny!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang