Robot, který Vám vyrobí i hranolky

Spotřebiče

Nene, nejedná se o robota, který by měl lidskou podobu a ráno Vám servíroval čaj. Toho bohužel ještě v naší nabídce nemáme. Ale z nabídky kuchyňských robotů si v Nakupce.cz jistě vyberete! Vybírat můžete z mnoha značek, modelů i cenových relací. Dneska se podíváme blíže na kuchyňského robota od značky Zelmer.

Kuchyňský robot představuje kombinaci šlehače, hnětače, kráječe. Někdy také strouhá, drtí a v našem dnešním případě i hranolkuje. Hovoříme o modelu Zelmer Talent 881.0 SY symbio line. Není to zrovna Váš případ, že tady máte struhadlo, támhle šlehač, někde zase nůž, opodál prkénko. Takhle přeci efektivita v kuchyni nevypadá. Nebylo by lepší mít to všechno pěkně pohromadě, za skvělou cenu a v perfektním designu? Ne jen tak nadarmo přišli na trh právě roboti-tedy ti kuchyňští.

A co že můžeme očekávat od tohoto pomocníka? Zelmer Talent 881.0 SY symbio line je vybaven ocelovým nožem, kotouči na hrubé a jemné plátky, na hrubé a jemné strouhání a také velice oblíbeným struhadlem pro výrobu hranolek. Jako volitelné příslušenství si můžete ještě dokoupit škrabač brambor. To že má robot mnoho funkcí nemusí nutně znamenat jeho komplikovananou obsluhu. Právě naopak! Odborníci moc dobře vědí, že nikdo nechce v kuchyni trávit mládí a tak je obsluha a hlavně údržba velice jednoduchá.

Tento model je mimo jiné vybaven tlačítky speed, turbo, pulse a auto pulse pro ovládání pohonu právě dle Vašich představ. Pak se jen stačí rozhodnout, co se bude zrovna vařit a připravovat. Můžete zvolit například různé druhy těsta (piškotové, drožďové, třené..), různou velikost nakrouhané zeleniny na osvěžující salát, vyrobit si lahodný ovocný koktejl a nebo děti překvapit vynikajícími lívanci. S kuchyňskými roboty zkrátka budete ve své kuchyni doslova kouzlit!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang