Robot u vás doma – robotický vysavač Goddess CL 390W Explorer

Spotřebiče

Šušká se o tom už několik let, ovšem pro většinu z nás to byl do dneška jen pouhý sen. A to hlavně díky značně nadsazené ceně. Nyní se však tento sen stává pro mnoho lidí skutečností a mezi takové můžete patřit i vy! S robotickým vysavačem Goddess CL 390W Explorer poznáte nový rozměr domácího uklízení a věřte nám, že už nikdy se nebudete chtít vrátit zpět – do vysávacího pravěku.

Bloumat po bytě s ohlými zády ruku v ruce s kovou tyčí s nástavcem, co je velký tak akorát, že se nevejde do úzkých rohů vaší domácností. Obrázek většiny současných domácností ve chvíli, kdy se rozhodnou svůj domov zkrášlit a vyčistit. Jenže jsme ve 21. století, století nových možností a proto takovémuto druhu uklízení dejte sbohem a vybavte svůj domov inteligentním výrobkem, který svoji práci zvládne i bez vás. A lépe! Jeho jméno je Goddess CL 390W Explorer.

Vysavač co vysává sám? Dostane se všude, kam ani vaše oko nedohlédne? Je natolik inteligentní, že při nedostatku své energie aktivně vyhledá dobíjecí stanici a zanedlouho může zase pokračovat? Trochu jako science-fiction. Jen si představte, kolik toho můžete zvládnout za dobu, kterou byste jinak musela svému starému vysavač věnovat. Goddess CL 390W Explorer 3 je všestraný a tak zvládne mnoho úkolů a to skutečně bez vaší pomoci. Je vhodný pro čistění podlahových ploch včetně tvrdých dřevěných podlah, linolea, dlaždic a koberců s nízkým vlasem. Má široké použití v domácnosti, dostane se i na obtížněji dostupná místa, jako pod pohovky, stolky a další nábytek. Naprogramován je na tři základní druhy vysávání. Lokální místa vysaje do dvaceti minut. Menší místnosti do 40ti minut a větší místnosti podrobí hodinovému úklidu. A pokud přeci jen budete mít, už ze zvyku, potřebu jej trochu komandovat a radit mu, k dispozici budete mít dálkové ovládání, na které tento robotický vysavač poslouchá na slovo.

Vyberte si svou oblíbenou barvu, buď bílou, stříbrnou anebo černou, určete čas vysávání, třeba kdy vyrazíte za zábavou do kina či divadla a věřte, že po návratu bude perfektně vyluxováno.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang