Robotický pomocník do domácnosti

Spotřebiče

Už vás nebaví pokaždé vytahovat vysavač, když objevíte na podlaze nějaké nečistoty? Nebo na vysávání nemáte čas a hodilo by se vám, kdyby se zkrátka podlaha uklidila sama? Máme pro vás řešení! Pokud si pořídíte robotického pomocníka, tak vám skončí starosti s pravidelným úklidem raz dva.

Vysávání už pro vás nebude noční můrou, jelikož robotický vysavač Ecovacs D73 Deepoo spolehlivě uklidí za vás. Vysavač disponuje praktickým LCD displejem pro přehledné ovládání a signalizaci provozu. Na výběr jsou 4 režimy úklidu a to automatický, podél stěn, lokální a intenzivní úklid. Dostane se všude a dokonce díky hlasovému výstupu mluví a komentuje svou práci. Výhodou robotického vysavače je možnost použití na všechny typy podlahových ploch, přičemž rotační kartáč zvyšuje účinnost vysávání na kobercích.

Díky pohybovým senzorům rozpozná vysavač překážku, vyhodnotí ji a zpomalí, je tak šetrný k vašemu nábytku. Přechodové lišty do 1,5 cm nejsou žádný problém, vysavač je lehce přejede. Robotický vysavač Ecovacs D73 Deepoo má také antibakteriální funkci. Na povrchu je vrstva nano částic stříbra a zinku, která zabraňuje a eliminuje rozmnožování bakterií a virů. Vysavač vydrží pracovat až 80 minut a nabije se za 3 hodiny. Automaticky také rozpozná dokončení úklidu a vrátí se do nabíjecí stanice.

Robotický vysavač Ecovacs D73 Deepoo disponuje i dálkovým ovladačem, takže můžete v klidu relaxovat, zatímco uklidí za vás. Zkrátka ideální pomocník do vaší domácnosti!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang