Robotický vysavač již není žádnou novinkou, ale některé jeho schopnosti stále mohou překvapit

Spotřebiče

Už je to přeci jen nějaký ten pátek, kdy jsme zařadili nově do naší nabídky robotické vysavače. Od té doby se stále snažíme držet krok a nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme, aby si mohl vybrat skutečně každý! Vybírat můžete mezi téměř 30 modely mnoha značek, různých cen, odlišných vzhledů a samozřejmě i rozdílných funkcí.

Vysávání domácnosti opravdu není příliš oblíbená činnost. Zabere spoustu času, který můžete strávit mnohem efektivněji. Jestli si říkáte, že tuhle práci prostě za Vás nikdo neudělá, tak se velmi mýlíte.

Robotické vysavače se totiž s radostí o Vaše podlahy doma postarají. A to s veškerou péčí a minimem námahy. Někteří dokonce i s minimem energie.

Přesně takový je robotický vysavač iClebo home eco. Již jeho označení  v sobě skrývá jasnou ekonomickou úsporu. Svou velmi nízkou spotřebou, vysokorychlostním nabíjením a Li-on baterií ho s čistým svědomím můžeme zařadit mezi nejekonomičtější a nejekologičtější robotické vysavače na trhu. K nabití mu stačí pouhé 2 hodiny.

Oproti ostatním modelům má robotický vysavač iClebo home eco ve svém pomyslném rukávu ještě další esa. Je jím především vysoký sací výkon, který dosahuje až 70W, velký rotační kartáč a dva boční kartáčky.

A jakou to má vše výhodu? Velký záběr, kratší čas na úklid a menší nároky na údržbu. Díky vysokému sacímu výkonu není potřeba více kartáčů a Vám tak odpadá komplikované a zdlouhavé čištění.

Robotický vysavač iClebo home eco se o Vaše podlahy postará opravdu s veškerou péčí. Je totiž vybaven i funkcí “Mopping” a rázem se tak promění v inteligentní mop! Ještě by bylo možné toho napsat spoustu, ale nebudeme Vás dále zdržovat od výběru robotického vysavače do Vaší domácnosti…

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang