Rovné nebo vlnité vlasy? Na obojí Remington

Spotřebiče

Na úvod je třeba omluvit se pro dnešek mužům, že je trošku odstrčíme na druhou kolej. Řeč bude o kulmování, natáčení, rovnání, zkrátka o činnostech, které v současné době ženy věnují nemálo času. Na obranu je je ale nutno říci, že se nezkrášlují jen tak pro nic za nic, ale především právě kvůli Vám, mužům…

Je zcela běžné, že dámy s vlnitými vlasy touží po dokonale rovných pramenech a ženy s rovnými vlasy sní o neposedných loknách. Dříve takové sny ale představovali spíše noční můru! Jen si vzpomeňte na své babičky s natáčkami, které v noci pohodlnému spánku jistě nepřidaly. Vy ale máte to štěstí, že Vašim pomocníkem je značka Remington.

Zrovna Vy, patříte mezi ty, kterým rovné vlasy přijdou nudné a stále stejné? Snadným způsobem, jak mít vlnité vlasy je použití produktů od Remington. Jistě sáhnete například po natáčkách pro rychlé lokny Remington KF 40 E. Těchto 20 sametově jemných natáček ve 3 velikostech Vám zajistí rychlejší vytvarování vlasů a trvalejší styling.

Pokud chcete jít ještě dál a více experimentovat a své okolí překvapovat stále novými účesy, je pro Vás ideální kulma Remington S 8670 multistyler! Jedná se o profesionální multistyler, se kterým snadno vytvoříte různé styly. Pro jednoduchou obsluhu a skvělý efekt je kulma vybavena digitálním nastavením teploty pro všechny typy vlasů a samozřejmě i ionizátorem. Ve stylovém módním boxu naleznete vyměnitelný krepovač a žehlikčku, úzkou kulmu, nasouvací kartáč a spirálu a 4 pinety.

A teď jdeme honem potěšit tu část žen, které už mají vln a kudrlin plné zuby a těší se na vlasy rovné, rovnější a nejrovnější! Na taková kouzla Vám poslouží žehličky na vlasy. Jedním z nejoblíbenějších modelů je žehlička na vlasy Remington S 9950, která má keramické plochy, kterými do vlasů proniká malé množství kondicionéru s vitamínem E pro jemné, lesklé a zdravé vlasy. Vaše vlasy jsou tak dále chráněny i proti vnějším nepříznivým vlasům. Pro ty slečny, které přeci jen váhají a občas si chtějí den zpestřit opět dokonalými vlnami, mohou sáhnout po žehličce Remington S 1052. Tato žehlička totiž rovná a natáčí vlasy díky odlišně zaobleným okrajům ploch a drážkám zespod žehličky k vytvoření různých druhů loken. Poslední specialitkou mezi žehličkami je cestovní model. Ten ocení hlavně parádnice, které nenechají své vlasy jen tak osudu i když jsou zrovna mimo domov. Jen se podívejte na žehličku na vlasy Remington S 2880 mini a uvidiíte, že ať už zapomenete zabalit do kufru cokoli, tato žehlička to rozhodně nebude!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang