Rovné, nebo vlnité vlasy? S žehličkou na vlasy Remington S 5500 Sleek & Smooth Slim Vám půjde obojí snadno

Spotřebiče

 Pokud si, dámy, chcete zpříjemnit život a být stále krásná mrkněte na náš tip pro perfektní vlasy, žehličku na vlasy Remington S 5500 Sleek & Smooth Slim. Tuto žehličku s nezbytnými funkcemi oceníte jak doma, tak při cestování.

Každá žena ocení, že se žehlička zahřeje až na provozní teplotu 210°C během pouhých 15 sekund. Zdokonalený keramický povrch žehličky na vlasy Remington S 5500 Sleek & Smooth Slim Vám zaručí dvakrát hladší skluz a třikrát trvalejší výsledek, díky čemuž se nemusíte bát, že se Váš účes brzy zničí. 110 mm dlouhé úzké plochy spolu s plouvoucími plochami zajistí dokonalé vyrovnání. Samozřejmě se tato žehlička Remington neobejde bez kvalitního digitálního displeje, který Vám ukazuje aktuální teplotu v rozmezí od 150 do 230°C. Když budete chtít žehličku vložit do tepluvzdorného pouzdra, které je dodáváno spolu s žehličkou, můžete uzamknout kloub žehlících kleští.

V případě, že v samém shonu příprav do práce či na večírek, zapomenete žehličku vypnout automaticky se po 60 minutách sama vypne.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang