Nejen kometa všechno rozmetá – rozmetadlo granulátu SOLO 421

Dílna, stavba a zahrada

Nejen v zimě vám přijde rozmetadlo granulátu vhod. Nyní však, více než jindy, oceníte rychlost a praktičnost tohoto výrobku se kterým bezpečně a rychle docílíte kýženého efektu. Solo 421 je kvalitní a levné rozmetadlo jehož použití je velmi široké.

S rozmetadlem granulátu Solo 421 můžete rozmetat nejrůznější materiál. V zimě jistě přijde vhod na rozmetání posypové soli proti námraze. Stejně tak v lesích s ním dobře a rovnoměrně rozmístíte krmení pro lesní zvěř, ptactvo či je vhodné i pro drůbež na dvorku. Jde však použít také pro semena, hnojiva, granulované vápno, písek či jako absorbér oleje.

Přenosné rozmetadlo má svou výhodu také ve všech místech, kde nelze použít rozmetadlo pojízdné. V takovém případě dokážete s tímto rozmetadlem v hůře přístupném terénu rozmetat až 9 kg materiálu. Rovnoměrné rozmetání je zajištěno kvalitním míchadlem. Samozřejmě máte možnost volby v jakých dávkách a v jakém směru se má příslušený metriál dostat z rozmetadla ven.

Solo 421 je vyrobeno z kvalitních nekorodujícíh materiálů a i při celém zaplnění objemu má výbornou stabilitu. Výborná životnost je u tohoto produktu samozřejmostí.

Naše nabídka zahradního nářadí je velmi bohatá a určitě stojí za to ji navštívit.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang