Rozsviťte noční oblohu s lampiony přání – cenově výhodné sady právě teď u nás!

Dílna, stavba a zahrada

Zřejmě vám neunikl zajímavý úkaz, který je poslední dobou v čím dál větší míře pozorovatelný na české noční obloze. Nejde o ufony, kteří si oblíbili náš vzdušný prostor. Jde o papírové létající lampiony, které brázdí naši oblohu za účelem splnit přáním těm, kteří je vypustili na jejich dobrodružnou cestu. Tyto lampiony totiž nejsou jen tak obyčejné, jsou totiž kouzelné : )

Samozřejmě tvrzení o čarovných schopnostech létajících lampionů přání jsme si nevymysleli při dlouhé chvíli. Je to pradávná čínská tradice, kterou si tamní generace předávají po tisíciletí. Poslední měsíce a roky se tato tradice silně rozmáhá i u nás a nezřídka kdy můžete i na české obloze spatřit ladně poletující lampiony, které plují za štěstím nás, lidí.

Po vypuštění lampionu přání si přání můžete myslet v duchu anebo jej napsat přímo na lampion, který toto poselství vynese do výšin. Tento magický akt zpravidla zapříčiní splnění přání. Kdyby se tomu tak přeci jen z nějakého důvodu nestalo, určitě vás to při pohledu na skvělou světelnou podívanou mrzet nebude. Nejlepší je domluvit se s přáteli a pustit těchto lampionů do světa více najednou. Efekt je pak mnohem krásnější. I proto vám nabízíme v našem sortimentu výhodné ceny lampionů, u kterých můžete ušetřit až 14 Kč za kus. Podívejte se například na naší výhodou sadu 10 ks lampionů, ve které navíc dostanete za senzační cenu rovnou různé barevné provedení těchto lampionů pro ten nejbarevnější zážitek.

Lampiony vám nabízíme v pestré škále barev a také tvarů od klasických po srdíčkové, které si užijí (nejen) zamilované dvojice. Proto navštivte naší sekci originálních dárků, kde si můžete tyto lampiony ihned objednat a odebrat v našem obchodě. Nebo se u nás rovnou stavte. …a vaše party či večerní posezení na zahradě dostanou nový rozměr.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang