Rozsviťte a ohřejte svou zahradu

Dílna, stavba a zahrada

Nedá se svítit! Čeká nás stále dřívější stmívání a denního světla si zkrátka užijeme čím dál, tím méně. V Nákupce si na to ale posvítit dokážeme! A spolu s námi máte tu možnost i Vy! S naší nabídkou zahradních světel, nebude Váš návrat domů ničím napínavým a zapomenuté hrábě na zahradě pro Vás již nebudou představovat zákeřnou nástrahu…

Společnost Hecht si pro milovníky svých zahrad připravila nabídku elegantních zahradních světel, které můžete připevnit buď na zeď nebo na zem. Můžete tak osvětlit třeba i Vaší terasu, cestu do sklepa nebo necháte vyniknout svému altánku.

Pořádáte rádi grilování a milujete posezení s Vašimi přáteli? A začínáte být smutní, že se nám krátí den a už na takovou akci nezbývá čas? Ale vůbec ne, dokud Vás nevyžene ze zahrady zima, tak tma, se zahradními světly není překážkou! Zahradní světla jsou v nerezovém provedení a díky LED diodám vynikají i velmi nízkou spotřebou a dlouhou životností.

Vlastně není překážkou ani ta zima. Říkáte si, “to si mám vzít na grilování palčáky a kulicha”? Nene, to rozhodně nemusíte. Stačí si pořídit zahradní topidlo a i na zahradě Vám bude jako ve vyhřátém pokojíčku. Například venkovní tepelný zářič Campingaz Sun Force Advantage vyniká možností naklápět tepelnýklobouk, čímž umožňuje efektivně využít teplo právě tam, kde je potřeba.

No zkrátka to letos vypadá na dlouhou sezónu strávenou na zahradě, nemyslíte?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang