Ruční vysavače top

Spotřebiče

Dalšími šikovnými, ale hlavně lehce přenosnými pomocníky, jsou ruční vysavače. Tyto moderní přístroje jsou dodávány od známých výrobců zaručujících kvalitu (např. BOSCH, ETA, Fagor, Hyundai). Chcete mít možnost kdekoli a kdykoli uklidit drobečky a jiné nečistoty? Potřebujete uklidit v autě? Oceníte na dovolené možnost cokoli po sobě okamžitě uklidit? Pak jsou pro vás ruční vysavače jasná volba. V této kategorii můžete nalézt také tyčové vysavače.

Jak ruční vysavače fungují a co mi ulehčí?

Vysavače jsou důležitým pomocníkem v každé domácnosti. Pánové pečující o svá milovaná auta si pomocí našich ručních vysavačů mohou pohodlně uklidit drobky a další nečistoty ze sedaček i pod nimi. Díky úzkým hrdlům ruční vysavače vysají nečistoty i z velmi malých prostor.

Při přípravě svačin pro vaše potomky či jiných pokrmů zůstane na kuchyňské lince, ale i na zemi, mnoho nepříjemných drobečků. Stačí jen vzít ruční vysavač a během pár sekund jsou nečistoty pryč. Potřebujete uklidit po svém domácím chlupatém mazlíčkovi? Již nemusíte vytahovat velký vysavač, stačí sáhnout po zmenšené podobě a je to. Ruční vysavače vám ušetří čas i námahu.

Jaké funkce ruční vysavače mají?

Tyčové vysavače samostatně mohou fungovat až 50 minut, umí oddělit nečistoty od vzduchu a udržet tak sací sílu na vysoké úrovni, nepotřebují připojení k síti, mají vyjímatelný zásobník na nečistoty a mohou stát samostatně nebo v nabíječce. Ruční vysavače mohou sloužit jak pro suché, tak pro mokré vysávání. Fungují na baterie a jsou opatřeny dobíjecí základnou. Na jedno nabití vydrží několik minut. Některé ruční vysavače mohou být opatřeny světlem a několika nástavcemi na vysávání.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang