Rychlé vysoušení vašich vlasů

Spotřebiče

Léto už je nenávratně pryč a po umytí vlasů můžeme už těžko jentak vyrazit ven bez rizika prochladnutí. Pokud se snažíte udržet své vlasy co nejzdravější a nejste moc fanda vysoušení vlasů, chce to nějaký fén, který dokáže být k vašim vlasům co nejšetrnější, ale přesto vlasy vysuší rychle.

Právě takový je fén Philips HP8195/00 SalonDry Control. Předností tohoto fénu je střídavý AC profesionální motor Philips s dvojnásobnou životností a unikátní kombinací silného proudu vzduchu a kontrolované teploty.

Zaručuje jemné, ale rychlé vysoušení vašich vlasů bez jejich poškozování. K dispozici vám je šest flexibilních rychlostí a teplotních stupňů pro dokonalou kontrolu při fénování. Pokud máte vysušené vlasy a nechcete je fénováním poníčit, tak můžete k vysoušení využít chladného vzduchu.

Další výhodou fénu je ionizátor. Ionizační technologie zamezuje kudrnacení vlasů, vaše vlasy tak nebudou “rozlítané”, ale hezky uhlazené a lesklé. Díky keramickému prvku budou vlasy krásně hladké. Fén Philips HP8195/00 SalonDry Control disponuje profesionálním příkonem 2000 W pro dokonalé výsledky jako v salonu. Přívodní šňůra měří 2,5 metru a zaručuje tak snadnou manipulaci při vysoušení. Jistě také potěší elegantní provedení výrobku a závěsné očko, díky kterému fén snadno uskladníte. Pokud tedy sháníte výkonný fén s ionizátorem, který bude zároveň šetrný k vašim vlasů, pak je fén Philips HP8195/00 SalonDry Control jasnou volbou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang