S digitálním fotoaparátem Sony DSC-W180 Vám neunikne jediný úsměv

TV, foto, audio-video

Stylový fotoaparát od značky Sony vyniká svým elegantním designem a především svými rozměry. Je jako dělaný právě do Vaší kapsy nebo kabelky. Rozhodně se ale nemusíte bát, že na že malé rozměry musí zákonitě znamenat i málo funkcí. U digitálního fotoaparátu Sony DSC-W180 je tomu právě naopak!

S kompaktním digitálním fotoaparátem Sony DSC-W180 Vám již nikdy neunikne žádná zajímavá situace k vyfotografování! Jeho malé rozměry si přímo říkají, aby jste ho vzali s sebo třeba na párty či nějakou oslavu. Tomu i nahává fakt, že společnost Sony vyvinula dvjnásobnou technologii proti rozmazávání snímků.

Fotografování v hůře osvětlených prostorácha bez stativu je tedy rozhodně jednodušší. Funkce Smile Shutter Vám zase zajistí, že se na Vás z fotografie nebude nikdo mračit. Tato funkce spustí fotografování automaticky, jakmile se objekt usměje a Vám tak neunikne žádný úsměv! Pokud nemáte příliš zkušeností s digitálními fotoaparáty, jistě Vás potěší jednoduché ovládání bez zbytečných tlačítek, nabídek a ikon.

Rychle a jednoduše nastavíte režim, který vyhovuje aktuální situaci. Digitální fotoaparát Sony DSC-W180 má rozlišení 10,1 megapixelu a objektiv s 3x optickým zoomem a funkcí Smart Zoom, který umožňuje až 18x zvětšení pro velmi kvalitní záběry. Displej o velikosti 2,7“ je samozřejmostí. Pro to, aby si mohl vybrat každý, je tento model vyráběn ve třech barevných provedeních a to v barvě černé, stříbrné a červené. Tak vzhůru do focení!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang